30 maja 2017
English (United Kingdom)Polish (Poland)
Dobromiła Jaskot

postać

dnia

Dobromiła

Jaskot

Logowanie


zespoły (wszystkie)
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ź Ż
Nazwa: 
 orkiestra
 zespół instrumentalny
 zespół wokalny
 zespół wokalno-instrumentalny
 chór
 inne
 kwartet smyczkowy
 zespół muzyki dawnej
 orkiestra kameralna
 zespół amatorski
 taniec
 zespół dziecięcy lub młodzieżowy
 zespół instrumentów dętych blaszanych
 duet
 trio
 kwartet
 kwintet smyczkowy
 kwintet dęty

251. Polska Orkiestra Kameralna "Sotto Voce"
252. Polska Orkiestra Radiowa
253. Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus
254. Polska Orkiestra XVIII Wieku
255. Polska Sinfonietta
256. Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis
257. Polski Narodowy Chór Młodzieżowy
258. Poznań Brass - Zespół Instrumentów Dętych Blaszanych
259. Poznański Chór Chłopięcy
260. Poznański Chór Kameralny (dawniej: Arte Domino)
261. Poznańskie Słowiki - Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej
262. Pressus - Zespół Muzyki Średniowiecznej
263. Prima Vista  Kwartet
264. ProArte Trio
265. Proavitus - Zespół muzyki dawnej
266. proMODERN - sekstet wokalny muzyki współczesnej
267. Pueri Cantores Olivenses - Chór Chłopięco-Męski
268. Pueri Cantores Tarnovienses - Chłopięcy Chór Katedralny
269. Q4Q Duo
270. Quarrel - Kwartet Smyczkowy
271. Quintet Dęty Blaszany Op!era Brass Opery i Filharmonii Podlaskiej
272. Radomska Orkiestra Kameralna
273. Reiner Trio
274. Republika Puzon
275. Resonans con tutti - Zabrzański Chór Młodzieżowy im. Norberta Grzegorza Kroczka
276. Risonanza - Zespół Instrumentów Historycznych
277. Royal String Quartet
278. Rubinstein Quartet
279. Rzeszowskie Trio Fortepianowe
280. Sabionetta - Zespół Muzyki Dawnej
281. Salonowa Orkiestra Johanna Straussa
282. Scepus Baroque
283. Schola Gregoriana Silesiensis
284. Sekstet Studio – Łódzki Sekstet Smyczkowy
285. Sepia Ensemble
286. Silesian Trio
287. Silva Rerum arte
288. Sine Nomine - Chór
289. Sinfonia Viva
290. Sinfonietta Cracovia - Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa
291. Sinfonietta Nordica - Gdyńska Orkiestra Kameralna
292. Sound Factory Orchestra - Awangardowa Orkiestra Akademii Muzycznej we Wrocławiu
293. Stowarzyszenie Śpiewacze "Warszawski Zespół Chorałowy"
294. Suwalska Orkiestra Kameralna
295. Szczawnicki Chór Kameralny
296. Szczeciński Kwartet Fletowy "Flauting Quartet"
297. Śląsk - Zespół Pieśni i Tańca im. Stanisława Hadyny
298. Śląska Orkiestra Kameralna
299. Tangata Quintet
300. Tatrzańska Orkiestra Klimatyczna
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>
o naskontaktnasi mecenasi

Copyright © 2002-2011 Polskie Centrum Informacji Muzycznej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

Informujemy, że strona polmic.pl korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Użytkownicy naszego serwisu mogą określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce. Korzystając z naszej strony, wyrażają oni zgodę na używanie cookie.

Akceptuję pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information