polmic logo 2009 250

newsletter
FB 50
XXVII Międzynarodowy Festiwal Młodych Laureatów Konkursów Muzycznych
8–25 października 2017 roku, Katowice
„Mózg Festival”
XIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej i Sztuk Wizualnych
Recital wokalny w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina
25 października 2017 roku, Warszawa

koncerty

2015 2016 2017 2018 2019
I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

PROGRAM

21 kwietnia (piątek)

18.00 Koncert LATYNOSKIE MELODIE

Osiedlowy dom kultury spółdzielni mieszkaniowej Przymorze „Bolek i Lolek”, ul. Kołobrzeska 57, Gdańsk

Program:

latynoamerykańskie bolera o ludziach, ich temperamencie i uczuciach

Wykonawca:

Juan Felipe Alvarado, Kolumbia

 

28 kwietnia (piątek)

godz. 19.00 Koncert TERAZ MY

Sala CIS, ul. Floriańska 3, Gdańsk

Program:

szeroki wachlarz pieśni różnych narodów, dalekiej Boliwii jak i Czech, Rumunii oraz Polski

pieśni popularne o przyjaźni, tęsknocie, miłości, przeszłości i pamięci

Wykonawcy:

uczestnicy CIS

Michał Kozorys - dyrygent

Chór Festiwalowy Sopockiej Szkoły Wyższej MUNDUS CANTAT, Sopot, Polska

Beata Wróblewska – dyrygent

 

11 maja (czwartek)

godz. 18.00 Koncert LATYNOSKIE MELODIE

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku

ul. Paderewskiego 11, Gdańsk-Suchanino

Program:

latynoamerykańskie bolera o ludziach, ich temperamencie i uczuciach

Wykonawca:

Juan Felipe Alvarado, Kolumbia

 

13 maja (sobota)

16.00 Koncert KRAJOBRAZ PEŁEN NADZIEI I MIŁOŚCI

kościół Matki Bożej Saletyńskiej, ul. Piesza 1, Gdańsk-Sobieszewo

Program:

szeroki wachlarz pieśni różnych narodów, dalekiej Boliwii jak i Czech, Rumunii oraz Polski

pieśni popularne o przyjaźni, tęsknocie, miłości, przeszłości i pamięci

Wykonawcy:

Chór Festiwalowy Sopockiej Szkoły Wyższej MUNDUS CANTAT, Sopot, Polska

Beata Wróblewska – dyrygent

Juan Felipe Alvarado, Kolumbia

 

18 maja (czwartek)

godz. 18.30 – Koncert MUZYKA ŹRÓDEŁ

Dom Kultury – Psm Przymorze im. R. Raszewskiego,

ul. Śląska 66 b, Gdańsk

Program:

Gruzińska muzyka ludowa: Imeretian “Sakhumaro”, Lechkhumian “Makruli”, Svanetian “Perkhuli”, Kakhetian “Sachidao”, Mengrelian “Chela”, “Kuchkhi Bedineri”, Adjarian “Makruli”

Wykonawcy:

Zespół Wokalny Adila, Kutaisi, Gruzja

 

19.00 Koncert W RYTMIE GOSPEL

Osiedlowy dom kultury spółdzielni mieszkaniowej Przymorze „Bolek i Lolek”, ul. Kołobrzeska 57, Gdańsk

Program:

Utwory w rytmie cumbii, salsy i gospel

Wystąpi:

Soul Gospel Medellin, Kolumbia

 

19 maja (piątek)

godz. 11.00 Koncert

Dom Pomocy Społecznej, ul. Polanki 121, Gdańsk-Oliwa

Wystąpi:

Żeński zespół wokalny RASKILA, Panevezio raj., Litwa

 

17.00 Koncert MUZYKA ŹRÓDEŁ

Osiedlowy dom kultury spółdzielni mieszkaniowej Przymorze „Piastuś”, ul. Piastowska 98A, Gdańsk

Program:

Gruzińska muzyka ludowa: Imeretian “Sakhumaro”, Lechkhumian “Makruli”, Svanetian “Perkhuli”, Kakhetian “Sachidao”, Mengrelian “Chela”, “Kuchkhi Bedineri”, Adjarian “Makruli”

Wykonawcy:

Zespół Wokalny Adila, Kutaisi, Gruzja

 


Powrót