Polmic - FB

Artykuły

TUTTI.pl 2019

PWMDo 18 marca 2019 roku Polskie Wydawnictwo Muzyczne przyjmuje wnioski w wiosennym naborze do III edycji TUTTI.pl – przedsięwzięcia wspierającego wykonawstwo muzyki polskiej, realizowanego przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W trzeciej edycji TUTTI.pl przeprowadzone zostaną dwa nabory. Pierwszy, wiosenny, w terminie 18.02 – 18.03.2019 dla wydarzeń odbywających się w ciągu pierwszych 6 miesięcy sezonu (w pierwszym semestrze), tj. od 1. września 2019 do 29. lutego 2020. Dokumenty należy składać w warszawskim oddziale PWM (ul. Fredry 8).

Inicjatywa kierowana jest do orkiestr i zespołów muzycznych, szkół i akademii oraz instytucji zajmujących się organizowaniem koncertów, festiwali i nagrań. Założenia oraz ogólne zasady TUTTI.pl pozostają bez zmian: do dyspozycji artystów jest ponad 1700 dzieł, które wyszły spod ręki blisko 250 polskich twórców. Najciekawsze propozycje programów uwzględniających utwory kompozytorów polskich z katalogu PWM, w tym utwory rzadko rejestrowane i wykonywane, ciekawie „skomponowane” programy koncertowe, przedsięwzięcia o wysokich walorach edukacyjnych, gratyfikowane są 70 % rabatem na wypożyczenie materiałów wykonawczych.

Trzecia edycja TUTTI.pl jest wyjątkowa ze względu na wprowadzenie nowego sposobu przyznawania rabatu szkołom i akademiom muzycznym. 70% dofinansowania TUTTI.pl sumowane są z obowiązującym dla tych instytucji stałym rabatem. Daje to łącznie 85% dofinansowania na wypożyczenia materiałów w ramach przedsięwzięcia TUTTI.pl.

Szczegółowe informacje – na stronie przedsięwzięcia: https://pwm.com.pl/pl/page/tutti.html