Polmic - FB

kontakt

alt

Biblioteka-Fonoteka Związku Kompozytorów Polskich - Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa


Biblioteka-Fonoteka Związku Kompozytorów Polskich
tel.:  (+48 22) 831 16 34 w. 33
tel. komórkowy: (+48) 785 270 000

godziny otwarcia: poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 11.00 do 16.00<

UWAGA

KAŻDĄ WIZYTĘ W BIBLIOTECE NALEŻY UZGODNIĆ Z WYPRZEDZENIEM CO NAJMNIEJ KILKUDNIOWYM PRZY POMOCY DOWOLNEGO ŚRODKA KOMUNIKACJI NA ODLEGŁOŚĆ (e-mail, telefon, Facebook itp.).  PODCZAS ZGŁASZANIA TAKIEGO ZAPOTRZEBOWANIA PROSIMY O PODANIE CELU I TEMATU WIZYTY, BY UMOŻLIWIĆ WCZEŚNIEJSZE PRZYGOTOWANIE MATERIAŁÓW I SPRAWIĆ TYM SAMYM, ŻE PAŃSTWA WIZYTA PRZEBIEGNIE SPRAWNIE I BEZPIECZNIE.

ZE WZGLĘDU NA NIEWIELKI METRAŻ BIBLIOTEKI CZYTELNIKÓW POWINNIŚMY PRZYJMOWAĆ POJEDNYCZO, A W WYJĄTKOWYCH PRZYPADKACH, PRZY ZACHOWANIU WSZELKICH ZASAD DYSCYPLINY, MOGĄ ZOSTAĆ WPUSZCZONE W TYM SAMYM CZASIE MAKSYMALNIE DWIE OSOBY.

NASZ NOWY NUMER MOBILNY (NUMER PREFEROWANY): 785 270 000


Biuro i redakcja serwisu Polmic.pl

tel.: (+48 22) 635 91 40, 887 78 71
fax: (+48 22) 887 40 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.polmic.pl

 

Pracownicy:

  • Mieczysław Kominek – dyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Izabela Zymer – wicedyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wiktoria Antonczyk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Agnieszka Cieślak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Beata Dźwigaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.