Polmic - FB

kontakt

alt

Biblioteka-Fonoteka Związku Kompozytorów Polskich - Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa

 

Biblioteka-Fonoteka Związku Kompozytorów Polskich
tel.:  (+48 22) 831 16 34 w. 33

godziny otwarcia: poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 11.00 do 16.00

UWAGA

OD 22.10.2020 ZE WZGLĘDU NA AKTUALNĄ SYTUACJĘ EPIDEMICZNĄ BIBLIOTEKA JEST ZAMKNIĘTA DLA CZYTELNIKÓW
DO ODWOŁANIA.

PROSIMY O KONTAKT ZA POMOCĄ POCZTY ELEKTRONICZNEJ. W SPRZYJAJĄCYCH OKOLICZNOŚCIACH WIZYTY BĘDĄ MOŻLIWE PO UMÓWIENIU TERMINU.

SERDECZNIE PRZEPRASZAMY. DO ZOBACZENIA - MAMY NADZIEJĘ - WKRÓTCE.


Biuro i redakcja serwisu Polmic.pl

tel.: (+48 22) 635 91 40, 887 78 71
fax: (+48 22) 887 40 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.polmic.pl

 

Pracownicy:

  • Mieczysław Kominek – dyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Izabela Zymer – wicedyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wiktoria Antonczyk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Agnieszka Cieślak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Beata Dźwigaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.