Polmic - FB

Articles

Nowe dźwięki, Nowe trendy, Nowe możliwości - debata

Nowe dźwięki, Nowe trendy, Nowe możliwości - debataOśrodek dialogu i analiz THINKTANK oraz Orange Polska zapraszają na debatę pt. Nowe dźwięki, Nowe trendy, Nowe możliwości, która odbędzie się 15 maja 2015 roku w godz. 10:00 – 12:00 w Miasteczku Orange (Al. Jerozolimskie 160) w Warszawie.

Muzyka od zawsze rozwijała się korzystając z nowych technologii. Rewolucja ta znacznie przyspieszyła w ostatnich latach. Powszechny dostęp do plików muzycznych przez aplikacje oraz łatwość kreacji muzyki zmienia modele biznesowe i społeczne związane z branżą muzyczną.

Uczestnicy spotkania porozmawiają m.in. o tym do czego prowadzi bliska współpraca muzyki i technologii oraz jak aplikacje i nowe rozwiązania zmieniają biznes muzyczny. W debacie udział potwierdzili m.in. Piotr Kabaj (prezes zarządu, Warner Music Poland), Piotr Metz (dziennikarz muzyczny), dr hab. Mirosław Pęczak (kulturoznawca, Uniwersytet Warszawski) i Marek Włodarczyk (członek zarządu, Independent Digital).

Rejestracja wyłącznie poprzez stronę: http://mttp.pl/rejestracja/miasteczko-mysli

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Miasteczko Myśli – projektu Orange Polska.

Wstępny program wydarzenia:

9:30-10:00 Rejestracja, networking
10:00-10:10 Powitanie
10:10-10:40 Część I: Technologia, muzyka, odbiorcy. Jak rozwój technologii zmienia i będzie zmieniał tworzenie i korzystanie z muzyki?
10:40-11:10 Część II: Aplikacje, rytm, twórczość. Nowe szanse i możliwości na styku technologii, muzyki i kultury
11:10-11:30 Podsumowanie
11:30-12:00 Lunch