Polmic - FB

ogłoszenia

Przesłuchania do Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie

FSWładze Filharmonii Szczecińskiej ogłaszają przesłuchanie na stanowisko II koncertmistrza. Termin przesłuchania: 25 lutego 2019 roku (poniedziałek) o godz. 14.00. Rodzaj zatrudnienia: umowa na stałe. Wymiar: cały etat 1,0.

Miejsce przesłuchania: Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie, Sala Kameralna. Program przesłuchań: I etap – za kotarą, program solo wykonywany z pamięci; II etap – bez kotary, wyjątki orkiestrowe tutti i solo; III etap – prowadzenie koncertu na stanowisku koncertmistrza w dniu 1 marca 2019 r. Filharmonia zapewnia akompaniatora.

Niezbędne wymagania: dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich na kierunku instrumentalistyka, specjalność: gra na instrumencie (skrzypce).

W zamian Filharmonia oferuje: możliwość uczestniczenia w nowatorskich projektach realizowanych przez Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie , w tym obejmujące wydawnictwa muzyczne; możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do nowoczesnej i bardzo dobrze wyposażonej Fonoteki; pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze; komfortowe warunki pracy; szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, zwrotną pomoc na cele mieszkaniowe, prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce. Dodatkowo instytucja oferuje w atrakcyjnych cenach: prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce dla członków rodzin pracowników oraz pakiety sportowe OK System.

Warunki aplikowania: należy dostarczyć takie dokumenty, jak życiorys artystyczny, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Termin złożenia dokumentów: do dnia 25 stycznia 2019 roku. Dokumenty opatrzone tytułem: „Przesłuchania na II koncertmistrza ” należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu korespondencji).

Szczegółowe informacje (w tym materiały nutowe do pobrania) dostępne na stronie: www.filharmonia.szczecin.pl, w zakładce praca.