ogłoszenia

Przesłuchanie w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie - kontrabas

FSFilharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie ogłasza przesłuchanie na kontrabas – głos tutti (umowa o pracę, cały etat). Przesłuchanie odbędzie się 25 lutego 2020 roku o godz. 14.00 w Sali kameralnej Filharmonii Szczecińskiej. Termin złożenia dokumentów: do dnia 10 lutego 2020.

Niezbędne wymagania: dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich na kierunku instrumentalistyka, specjalność „Gra na instrumencie (kontrabas)”, lub zaświadczenie o odbywaniu ostatniego roku studiów magisterskich. Wymagane dokumenty: życiorys artystyczny, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Filharmonia oferuje:

▪ Możliwość uczestniczenia w nowatorskich projektach realizowanych przez Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie, w tym obejmujące wydawnictwa muzyczne;

▪ Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do nowoczesnej i bardzo dobrze wyposażonej Fonoteki;

▪ Pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej atmosferze;

▪ Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym gmachu szczecińskiej filharmonii, wyróżnionym wieloma nagrodami m.in. Główną Nagrodą Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe 2015 dla współczesnej architektury;

▪ Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, zwrotną pomoc na cele mieszkaniowe, prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce;

▪ Dodatkowo oferujemy w atrakcyjnych cenach: prywatną opiekę medyczną w Centrach Medicover w Polsce dla członków rodzin pracowników oraz pakiety sportowe OK System.

Dokumenty opatrzone tytułem: „Przesłuchania – kontrabas” należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (decyduje data wpływu korespondencji).

Filharmonia zapewnia akompaniatora.

Filharmonia zastrzega sobie prawo zaproszenia na przesłuchanie wybranych kandydatów. Osoby zakwalifikowane do przesłuchania otrzymają indywidualne informacje drogą mailową. Po zakończeniu procesu rekrutacji i wyborze najlepszego kandydata, zostanie zawarta umowa.

Szczegółowe informacje, program przesłuchań (w tym materiały nutowe do pobrania) dostępne na stronie: www.filharmonia.szczecin.pl w zakładce "Praca". Aby uzyskać więcej informacji należy kontaktować się z Panią Magdaleną Grączewska-Głogowską, organizatorem pracy artystycznej, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.