Polmic - FB

ogłoszenia

Nabór do projektu stypendialnego composer.pl Agaty Zubel i Michała Moca

ZubelAgata Zubel i Michał Moc ogłosili nabór do drugiej edycji programu stypendialnego composer.pl. Na młodych kompozytorów do 35. roku życia czekają dwa miejsca na dalekiej Islandii od 28 września do 12 października 2020 roku.

Kryteria brane pod uwagę przy wyborze uczestników:

  • list motywacyjny o autentycznie osobistym charakterze, ukazujący oczekiwania i wyobrażenia odnośnie wyjazdu w kontekście wcześniejszych poszukiwań twórczych, autorefleksji o bieżącym etapie własnej drogi artystycznej, atutach, które świadczą o sile kandydatury w świetle pomysłu rezydencji;
  • znajomość języka angielskiego;
  • bezwarunkowa zgoda na założenia rezydencji, otwartość na różnorodność świata, szacunek dla lokalnych tradycji i prawa.

Dotychczasowy dorobek twórczy nie jest kluczowym kryterium. Do maila z listem motywacyjnym należy dołączyć do wglądu jedną reprezentatywną własną partyturę (w wersji elektronicznej, może być to skan rękopisu).

List motywacyjny oraz partyturę należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przed upływem terminu zgłoszeń (w roku 2020 do 15 kwietnia).

Informacje o stypendiach dostępne są na stronie http://composer.pl/