Polmic - FB

aktualności

Zaśpiewaj hymn z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną!

TOSToruńska Orkiestra Symfoniczna organizuje akcję nagrania Hymnu Państwowego, w realizacji której każdy może wziąć udział. Nagrania wideo przesłane przez uczestników akcji zostaną dołączone do ścieżki dźwiękowej zrealizowanej przez muzyków Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Wykorzystanych zostanie pierwszych 100 nadesłanych nagrań. Prezentacja wspólnej pracy zawodowych muzyków i melomanów będzie miała miejsce w Święto Konstytucji 3 Maja za pośrednictwem mediów społecznościowych Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Podkład muzyczny w wersji MIDI, do którego należy nagrać partię wokalną, dostępny jest do pobrania na stronie internetowej TOS: https://bit.ly/2URcHRu . Materiał MIDI należy odtwarzać w słuchawce, klasnąć w dłonie na czwarte uderzenie metronomu. Nagranie wideo musi być w jednym ujęciu.

Plik z nagraniem opisanym imieniem i nazwiskiem należy przesłać do 20 kwietnia 2020 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udział w akcji jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu zamieszczonego na stronie internetowej https://bit.ly/2URcHRu