Polmic - FB

muzyka dla dzieci

Warszawa | Słuchowizja #1: ważne barwy

SluchowizjaFundacja Muzyka jest dla wszystkich zaprasza 1 sierpnia o godz. 11.00 na online premierę nowego cyklu dla dzieci i rodziców „Słuchowizja” – słuchowiska z wizją oraz tutorialu kreatywnego.

Są takie barwy, z których powstają wszystkie inne kolory świata. Nie wierzycie? To posłuchajcie plastyczno-muzycznej opowieści o trzech „ważnych” barwach. Kojący głos narratorki, pobudzające i łagodzące brzmienia, skomponowane specjalnie dla uszu maluszka, i kolory – główni bohaterowie pierwszej z cyklu słuchowizji, przygotowanej specjalnie dla dzieci 3-6 lat a nawet dla jeszcze młodszych.

Cykl słuchowisk stworzyli: Anna Szawiel (reżyseria), Krzysztof Kozłowski (autor muzyki), Łukasz Kwietniewski (scenografia), Krzysztof Gajewski (zdjęcia i montaż) oraz Marta Grzywacz (performance i głos). Partnerem wydarzenia jest Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Wydarzenia dla dzieci i młodzieży”.

Premiera odbędzie się na profilu Facebook Smykowizje i na kanale YouTube Fundacji Muzyka jest dla wszystkich.