Polmic - FB

ogłoszenia różne

XI Międzynarodowy Festiwal Chóralny i Orkiestrowy w Wenecji i Jesolo

FW dniach 18–22 maja 2022 roku w Wenecji i Jesolo (Włochy) odbędzie się jedenasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Chóralnego i Orkiestrowego w Wenecji i Jesolo.

Wenecja – miasto kanałów i gondoli. Od 1987 roku Wenecja znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Dla wielu jest ona najpiękniejszym miastem na świecie, które fascynuje swym bogactwem architektonicznym. Serce Wenecji – Plac św. Marka ze wspaniałą Bazyliką – jest jednym z najładniejszych placów na świecie. Udział w weneckim festiwalu będzie uwzględniał spotkanie z dyrygentami, próby i uczestnictwo w koncertach festiwalowych. Między próbami i koncertami pozostanie wystarczająco czasu na turystyczne przedsięwzięcia oraz rozmowy z innymi uczestnikami festiwalu.

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest wykonanie dowolnego programu (30–45 min.). Ostateczny termin zgłoszenia: 15 marca 2022 roku.

Szczegółowe informacje – na stronie: https://www.mrf-musicfestivals.com/pl/festiwal-choralny-i-orkiestrowy-w-wenecji-i-jesolo-wlochy/