Polmic - FB

our projects

Dokumentacja polskiej kultury muzycznej na nowej stronie POLMIC: tworzenie portali o tematyce artystycznej w systemie CMS Joomla!

WJ 20.9.23Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC zaprasza na spotkanie online pt. „Dokumentacja polskiej kultury muzycznej na nowej stronie POLMIC: tworzenie portali o tematyce artystycznej w systemie CMS Joomla!", które odbędzie się w ramach 66. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień" 20 września 2023 roku o godz. 16.00.

Spotkanie poprowadzi dr Mieczysław Kominek – prezes ZKP, dyrektor POLMIC. Udział w wydarzeniu wezmą: ekspert w dziedzinie Joomla! Marcin Równicki, Izabela Zymer  - koordynator projektu, oraz redaktor portalu polmic.pl dr Wiktoria Antonczyk.

Podczas pierwszej prezentacji projektu „Najpiękniejsza jest muzyka polska – dokumentacja polskiej kultury muzycznej na stronie www.polmic.pl” opowiemy również o historii Polskiego Centrum Informacji Muzycznej POLMIC, działającego od 2001 roku.

Projekt realizowany w latach 2022–2024 dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu „Nauka dla społeczeństwa”.

Link do wydarzeniahttps://meet.google.com/crs-qogu-uay

ZOBACZ: wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/686289939688140