Polmic - FB


ogłoszenia

Przesłuchanie do zespołu Orkiestry Opery Bałtyckiej - flet

Opera Bałtycka zaprasza na przesłuchanie do zespołu Orkiestry na stanowisko: flet - I głos (z fletem piccolo i obowiązkiem grania głosu tutti) „na zastępstwo”.

W dniu 27 października 2015 roku o godzinie 10.00 w Operze Bałtyckiej w Gdańsku (al. Zwycięstwa 15) odbędzie się przesłuchanie kandydatów do orkiestry Opery Bałtyckiej na stanowisko I flecisty z dodatkiem fletu piccolo oraz obowiązkiem grania głosu tutti. Opera Bałtycka poszukuje muzyka na zastępstwo do czerwca 2018 roku.

Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00. Opera nie zwraca kosztów podróży oraz zakwaterowania.

Dokumenty i zgłoszenia (list motywacyjny + CV) należy nadsyłać drogą elektroniczną do 20 października 2015 roku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kontaktowy: +48 512 346 338. W tytule maila należy wpisać: „Przesłuchanie na I flet do Opery Bałtyckiej”. Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie.

Szczegółowe informacje oraz program przesłuchania – na stronie: http://www.operabaltycka.pl/pl/work/przesuchanie-do-zespou-orkiestry-flet.html

Przesłuchanie do zespołu Orkiestry Opery Bałtyckiej - obój

Opera Bałtycka zaprasza na przesłuchanie do zespołu Orkiestry na stanowisko: obój – I głos „na zastępstwo”.

W dniu 27 października 2015 roku o godzinie 10.00 w Operze Bałtyckiej w Gdańsku (al. Zwycięstwa 15) odbędzie się przesłuchanie kandydatów do orkiestry Opery Bałtyckiej na stanowisko I oboisty. Opera Bałtycka poszukuje muzyka na zastępstwo do maja 2016 roku. Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00.

Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00. Opera nie zwraca kosztów podróży oraz zakwaterowania.

Dokumenty i zgłoszenia (list motywacyjny + CV) należy nadsyłać drogą elektroniczną do 20 października 2015 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kontaktowy: +48 512 346 338. W tytule maila należy wpisać: „Przesłuchanie na I obój do Opery Bałtyckiej”. Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie.

Szczegółowe informacje oraz program przesłuchania – na stronie: http://www.operabaltycka.pl/pl/work/przesuchanie-do-zespou-orkiestry-oboj.html

Przesłuchanie do zespołu Orkiestry Opery Bałtyckiej - puzon

Opera Bałtycka zaprasza na przesłuchanie do zespołu orkiestry na stanowisko: puzon – I głos (+puzon altowy, z obowiązkiem grania głosu tutti).

W dniu 19 listopada 2015 roku o godzinie 10.00 na scenie Opery Bałtyckiej w Gdańsku (al. Zwycięstwa 15) odbędzie się przesłuchanie kandydatów na stanowisko I puzonisty orkiestry Opery Bałtyckiej z obowiązkiem grania na puzonie altowym oraz zamiennie wykonywaniem partii puzonu II. Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00.

18 listopada odbędą się bezpłatne konsultacje z wykonywania studiów orkiestrowych, prowadzone przez puzonistów orkiestry Opery Bałtyckiej. Deklarację chęci skorzystania z konsultacji można wyrazić w zgłoszeniu.

Organizator zapewnia akompaniatora, który będzie do dyspozycji kandydatów w dniu przesłuchania od godz. 08.00. Opera nie zwraca kosztów podróży oraz zakwaterowania.

Dokumenty i zgłoszenia (list motywacyjny + CV) należy nadsyłać drogą elektroniczną do 12 listopada 2015 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kontaktowy: +48 512 346 338. W tytule maila należy wpisać: „Przesłuchanie na I puzon do Opery Bałtyckiej”. Osoba zakwalifikowana do przesłuchania otrzyma indywidualne zaproszenie.

Szczegółowe informacje oraz program przesłuchania – na stronie: http://www.operabaltycka.pl/pl/work/przesuchanie-do-zespou-orkiestry-puzon.html
 

Otwarta Akademia Muzyczna - Podstawy Wiedzy Muzycznej 2

Do 15 września 2015 roku potrwa nabór na kolejny kurs w ramach Otwartej Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

OAM kontynuuje swoją działalność kursem, który zatytułowany został „Podstawy Wiedzy Muzycznej 2” i skierowany jest do tych osób, które pragną poszerzyć ogólne wiadomości o muzyce. Każdy słuchacz kursu powinien mieć ukończony 18. rok życia, wykazywać predyspozycje do kształcenia muzycznego, potwierdzone uzyskaniem pozytywnego wyniku przesłuchania kwalifikacyjnego oraz wnieść stosowne opłaty. W przypadku obcokrajowców wymagane jest posługiwanie się językiem polskim w stopniu co najmniej dobrym.

Zajęcia odbywać się będą w formule sesyjnej. Sesje organizowane będą w piątki (w ramach kursu odbędzie się 10 czterogodzinnych sesji). Słuchacze będą mieli możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju imprezach artystycznych i naukowych organizowanych przez Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, w tym m. in. koncertach, spektaklach, sesjach, sympozjach i seminariach naukowych, otwartych wykładach.

Otwarta Akademia Muzyczna (OAM) to propozycja poszerzania swoich kompetencji muzycznych w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, adresowana do każdego, kto chce uzyskać nowe, bądź pogłębić posiadane kompetencje w zakresie wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z uprawianiem muzyki. W ramach OAM Uczelnia zamierza organizować różnorodne kursy. Słuchacz, który postanowi skorzystać z oferty edukacyjnej OAM otrzymuje możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycieli akademickich i dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Ponadto słuchacze OAM będą mieli możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju imprezach artystycznych i naukowych organizowanych przez Uczelnię, w tym m. in.: koncertach, spektaklach, sesjach, sympozjach i seminariach naukowych, otwartych wykładach.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: www.amuz.wroc.pl/pl/otwarta_akademia_muzyczna/3445/2