Polmic - FB

organizacja ()

A B C D F G H I J K L Ł M O P R S T W Z

Fundacja Młodych Talentów "MyWay"


Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa

tel. (+48) 22 256 70 70

e-mail: biuro@myway.pl

www: www.myway.pl


Fundacja Młodych TalentówMyWaynarodziła się z pasji do muzyki. Zarówno jej genezy, jak i celu dopatrywać się należy w chęci pomocy utalentowanym muzykom.Solidne wsparcie narzędziowe, praktyczne szkolenia prowadzone przez wybitnych specjalistów z różnych branż – na to wszystko mogą liczyć beneficjenci Fundacji. Pionierski programMyWay właśnie objął pierwszą czwórkę artystów.

O nawiązanie współpracy z Fundacją MyWay starać się może każdy zdolny młody muzyk, który jest w trakcie studiów licencjackich. Sam mechanizm aplikowania jest bardzo przejrzysty. Na stronie internetowej Fundacji znajduje się formularz zgłoszeniowy online, który należy wypełnić. Proces rekrutacji składa się z trzech etapów. Weryfikacji kandydatów dokonuje jury składające się ze specjalistów, którzy będą w przyszłości współpracowali z beneficjentami. Wśród osób, które wspierają działania Fundacji znajdują się muzycy, specjaliści od marketingu, osoby zajmujące się budowaniem relacji z mediami, produkcją muzyczną, filmową, tworzeniem stron internetowych, fotografowie, a także eksperci z zakresu prawa, finansów, coachingu.

Rekrutacja w 2014 roku zaowocowała nawiązaniem współpracy z czwórką uzdolnionych młodych ludzi. Agata Nowak, Szymon Zawodny, Magdalena Langman oraz ambasadorka Fundacji – Jennyfer Fouani to osoby, które objęte zostały programem Fundacji MyWay. Wszyscy czworo ukończyli studia pierwszego stopnia w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Każde z nich, mimo młodego wieku ma już na koncie wiele prestiżowych osiągnięć w postaci nagród i wyróżnień, zarówno w konkursach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Po zakończeniu programu, beneficjenci wyposażeni będą w profesjonalne portfolio, w skład którego będzie wchodzić: sesja nagraniowa w studiu, płyta z materiałami demo, film prezentujący wykonawcę, strona internetowa w języku polskim i angielskim, życiorys w języku polskim i angielskim, profesjonalna sesja fotograficzna. Dodatkowo odbędą pakiet szkoleń, m.in. trening personalny z coachem, szkolenie z autoprezentacji oraz komunikacji z mediami, szkolenie w zakresie praw autorskich i finansów, szkolenie z zarządzania stroną internetową. Z takim zapleczem będzie im o wiele łatwiej nie być zdanym jedynie na łut szczęścia i sięgać po swoje marzenia w sposób świadomy i pewny.

aktualizacja: październik 2014