Polmic - FB

organizacja (I)

A B C D F G H I J K L Ł M O P R S T W Z

Impresariat Artystyczny "La Passione"


ul. P.O.W. 8/84

42-200 Częstochowa

tel. (+48 34) 324 37 72

e-mail: imp.art.lapassione@neostrada.p


Impresariat Artystyczny "La Passione" istnieje od 2001 roku. Instytucja prowadzi działalność wydawniczą - wydaje literaturę muzyczną dla dzieci i młodzieży, uzupełniając luki repertuarowe powstałe w wyniku transformacji gospodarczej w Kraju (specjalizuje się w oryginalnej i mało znanej literaturze muzycznej dla dzieci i młodzieży, odkrywa nowe postaci życia artystycznego wchodzące na rynek muzyczny). Impresariat współpracuje bezpośrednio z największymi zagranicznymi wydawnictwami i autorami, specjalizującymi się w literaturze muzycznej dla dzieci i młodzieży (uzyskuje prawo na wydanie materiałów edukacyjnych). Impersariat jest również importerem instrumentów muzycznych i rzadkiej literatury muzycznej w formie druków muzycznych dla PSM I i II Stopnia oraz wszystkich muzyków.
Impresariat artystyczny jest organizatorem życia muzycznego (pełni opiekę artystyczną nad muzykami, dyrygentami i różnego rodzaju zespołami muzycznymi w Kraju i zagranicą).
W ramach impresariatu istnieje orkiestra symfoniczna „La Passione” składająca się z młodych muzyków polskich i zagranicznych, którzy co rok czerpią swe doświadczenia ze współpracy ze znakomitymi muzykami i dyrygentami, grając w znanych salach koncertowych Europy.
Impresariat Artystyczny "La Passione" prowadzi zajęcia i kursy muzyczne z poszczególnych dyscyplin.