Polmic - FB

kalendarium konferencji (P)

A B C D F I K M O P R S V W X Y

Pracownia dźwięku – Szczecin, sierpień 2015


Organizator:  Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

Uczestnicy projektu „Pracownia dźwięku” będą wykorzystywać do pracy z muzyką najnowsze technologie. W nowocześnie wyposażonej Fonotece szczecińskiej Filharmonii wezmą udział w warsztatach oraz w wykładach prowadzonych przez kompozytorów i muzykologów. Rekrutacja do projektu potrwa do poniedziałku, 20 lipca 2015 roku.

W programie warsztatów, dedykowanych osobom pełnoletnim, zajmującym się muzyką oraz zainteresowanym programami muzycznymi, przewidziano trzy grupy prowadzone według innych ścieżek edukacyjnych.

Zainteresowani mają do wyboru: warsztaty pisania nut i partytur w programie Finale 2014, prowadzone przez Daniela Firleja; ścieżkę poświęconą wykorzystaniu instrumentów wirtualnych i obsłudze oprogramowania Ableton Live, moderowaną przez Mateusza Telegę oraz warsztaty z programu Cubase, służącego do rejestrowania, miksowania i produkcji muzyki prowadzone przez Macieja Cybulskiego.

Dodatkowym elementem projektu są wykłady z prawa autorskiego prowadzone przez kompozytora i dyrygenta – Miłosza Bembinowa oraz z internetowych baz wykonań, o których opowiedzą muzykolodzy Mikołaj Rykowski i Emilia Dutkiewicz.

Do projektu może zgłosić się łącznie 60 osób, po 20 na każdą grupę. Rekrutacja do projektu trwa do 20 lipca, natomiast warsztaty odbędą się w sierpniu 2015 r.

Dodatkowe informacje, terminy oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Filharmonii www.filharmonia.szczecin.pl 

Udział w projekcie jest bezpłatny.
 Kontakt:

www.filharmonia.szczecin.pl

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.