Polmic - FB

kalendarium konferencji (S)

A B C D F I K M O P R S V W X Y

STAYnia - Eksperymentalna Pracownia Muzyczna - Warszawa


Organizator:  Fundacja Muzyka jest dla wszystkich i Fundacja Sinfonia Varsovia

Muzykujący mieszkańcy Warszawy w każdym wieku będą mieć od września stałe miejsce rozwijania swoich muzycznych pasji w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia przy ul. Grochowskiej 272 w dawnej stajni Instytutu Weterynarii. Organizują je Fundacja Muzyka jest dla wszystkich i Fundacja Sinfonia Varsovia.

Amatorzy grania - początkujący i zaawansowani - uczestniczyć będą w grupowych warsztatach instrumentalnych pod okiem zawodowych muzyków reprezentujących różne żywioły muzyczne (muzyka klasyczna, rockowa, tradycyjna, jazzowa), sprawnych aranżerów i improwizatorów. Osobom pragnącym nareszcie „wyśpiewać się” organizatorzy proponują udział w Międzypokoleniowym Klubie Piosenkowym, współpracującym z grupą „Cała Praga Śpiewa”.

Projekt wspólfinansowany jest przez Miasto St. Warszawa.

Zapisy na warsztaty i pierwsze próby muzykowania w Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej STAYnia 12 i 13 września 2015 roku w godz. 15:00-17:00 przy ul. Grochowskiej 272 w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Wstęp wolny.

Aktualności z Eksperymentalnej Pracowni Muzycznej można śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/MuzykaJest

Szczegółowy opis projektu - na stronie: http://www.muzykajest.pl/staynia

Kontakt:

Katarzyna Konciak
Fundacja Muzyka jest dla wszystkich
tel. 605 225 849
biuro@muzykajest.pl

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.