Polmic - FB

kalendarium konferencji (M)

A B C D F I K M O P R S V W X Y

Morningside Music Bridge 2016


Organizator:  Mount Royal University (Kanada)

Dwudziesta edycja renomowanego Festiwalu Muzyki Klasycznej „Morningside Music Bridge” odbędzie się w lipcu 2016 roku w Pekinie.

W ciągu 19 lat istnienia, MMB stało się pozycją, którą w swoim życiorysie z dumą wymieniają uczestnicy poprzednich edycji, w tym również młode gwiazdy światowych scen muzycznych, m. in. Yuja Wang, Agata Szymczewska i wielu innych. Wzorem lat ubiegłym program skierowany jest do skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, pianistów oraz klarnecistów. W kursie mogą wziąć udział muzycy w wieku od 12 do 18 lat. MMB rokrocznie gromadzi imponującą grupę około 30 znakomitych wykładowców, znakomitych artystów z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Chin oraz Polski.

Tegoroczne warsztaty odbędą się w dniach 4-29 lipca 2016 roku w Pekinie (Chiny). Uczestnicy mają gwarantowane stypendium całkowicie pokrywające koszt udziału w kursie. Wystarczy pomyślnie przejść przesłuchania, które odbędą się w dniach 5-7 lutego 2016 roku w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 przy ulicy Miodowej w Warszawie.

ZOBACZ: formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji – na stronie: www.mtroyal.ca/musicbridge


Kontakt:

e-mail: eliza.kujan@mkidn.gov.pl
tel. (22) 421 05 88

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.