Polmic - FB

kalendarium konkursów (O)

C E F I K M N O S T V W X Z

Ogólnopolski Festiwalu Piosenki „Fabryka Muzyki Niezwykłej”


Organizator:  Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie

Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Fabryka Muzyki Niezwykłej”. Prezentacje konkursowe odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie w dniach 25-26 listopada 2016 roku.

Komponentami Festiwalu są przesłuchania piosenki (w konkursie można prezentować piosenki autorskie). Konkurs kierowany jest do osób powyżej szesnastego roku życia i kładzie główny nacisk na promocję sztuki ambitnej, a tym samym przezwyciężenie stereotypu „estradowości”. W Festiwalu uczestniczyć mogą soliści i zespoły.

Zadaniem etapu pierwszego jest wyłonienie grupy finalistów, którzy wystąpią w sobotę 26 listopada. Wykonają jedną piosenkę z programu własnego oraz drugą wylosowaną z wymienionych w Regulaminie piosenek z repertuaru Anny Treter, która będzie gościem specjalnym i jurorem tegorocznej imprezy. Laureaci głównych nagród zostaną zaproszeni do występu podczas koncertu finałowego – recitalu Anny Treter.

Dzięki staraniom Organizatora impreza umożliwia kwalifikację uczestników do udziału w Festiwalu Twórczości KOROWÓD w 2017 roku.

Warunkiem uczestnictwa w części konkursowej Festiwalu jest nadesłanie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia wraz z tekstami utworów i nagraniami konkursowych piosenek na płycie CD w formacie audio lub MP3 (nie jest wymagane nagranie studyjne) na adres: Centrum Kultury i Wypoczynku, ul. Starowiejska 22b, 34-120 Andrychów.

Regulaminy i Karta Zgłoszenia do pobrania na festiwalowej stronie: www.kultura.andrychow.eu/fabryka 

Zgłoszenie i nagrania można przesłać również drogą elektroniczną na adres: zbigniew.przybylowicz@kultura.andrychow.eu .

Z konieczności przesyłania nagrań zwolnieni są laureaci ubiegłorocznej edycji Festiwalu.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14 listopada 2016 r. Decyduje data wpływu zgłoszenia do Organizatora.

ZOBACZ: program PDF

 


Kontakt:

Centrum Kultury i Wypoczynku

34-120 Andrychów

ul. Starowiejska 22b

Telefon : 033 8752628

Telefon/Fax 033 875 39 45

biuro@kultura.andrychow.eu

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.