Polmic - FB

kalendarium konkursów (I)

C E F I K M N O S T V W X Z

II International Electronic Music Competition Iannis Xenakis – Grecja 2018


Organizator:  Uniwersytet Arystotelesa w Salonikach

Uniwersytet Arystotelesa w Salonikach zaprasza do udziału w drugiej edycji International Electronic Music Competition Iannis Xenakis.

Konkurs jest anonimowy i otwarty dla kompozytorów wszystkich narodowości, bez ograniczeń wiekowych, z których każdy może zgłosić tylko jedną kompozycję. Kompozytorzy, którzy zostali nagrodzeni w konkursie Xenakis 2016, nie mogą wziąć udziału w konkursie 2018.

Przedmiotem Konkursu jest kompozycja elektroakustyczna o czasie trwania od 7 do 15 minut. Zgłaszany utwór nie może być wcześniej wydawany. Termin składania zgłoszeń upływa 31 grudnia 2018 roku.

Jury Konkursu – Trevor Wishart (UK), Ludger Brümmer (DE), Oliver Carman (UK), Panayiotis Kokoras (GR/USA), Joao Pedro Oliveira (PT) – przyzna trzy nagrody w wysokości €600, €400 i €300. Nagrodzone kompozycje zostaną wykonane przez Contemporary Music podczas koncertu w kwietniu 2019 roku.

Regulamin dostępny jest na stronie http://xenakis.web.auth.gr 


Kontakt:

Michalis Lapidakis, Director of the CML

Tel.: +30 6944295306

cml@mus.auth.gr

Dimitris Maronidis, Artistic Director of Xenakis Competition

xenakis@auth.gr 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.