Polmic - FB

kalendarium kursów (I)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

II Ogólnopolska Konferencja „{Wirtualna} Akademia Twórczej Pianistyki” - online, 22–26 II 2021


Organizator:  Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kameralistów

II Ogólnopolska Konferencja „{Wirtualna} Akademia Twórczej Pianistyki” odbędzie się na platformie crowdcast, w formie webinarów online, w dniach 22–26 lutego 2021.

Webinary poświęcone wykonawstwu i psychologii muzycznej poprowadzą: prof. Elżbieta Stefańska, dr hab. Danuta Wasko, dr hab. Taras Wasko, dr Katarzyna Drogosz, dr Anna Antonina Nogaj, mgr Maria Serafin i mgr Jarosław Mirkiewicz; dr hab. Katarzyna Ewa Sokołowska zaprezentuje temat Zygmunt Noskowski – utwory na 4 ręce. Wartości artystyczne i edukacyjne. Program może zostać rozszerzony o panel dyskusyjny poświęcony nowościom wydawniczym.

Koszt udziału w konferencji wynosi 120 zł. Zgłoszenia za pomocą elektronicznego formularza należy dokonać do 21 lutego.

Linki do poszczególnych webinarów zostaną przesłane do zarejestrowanych uczestników. Webinary dostępne będą zarówno w czasie rzeczywistym, jak i później, do 28 lutego 2021. Zaświadczenia otrzymają osoby, które wezmą udział w co najmniej połowie webinarów.

Szczegółowe informacje – na stronie https://spmk.com.pl/ 


Kontakt:

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: konferencja.konteksty@gmail.com 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.