Polmic - FB

kalendarium kursów (M)

9 A B C E I K L M O P S V W X Y Z

Mistrzowski Kurs Interpretacji dla śpiewaków „Styl i technika" – 3–7 XI 2021, Żabia Wola


Organizator:  Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki”

AkademiaFundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki” zaprasza śpiewaków do udziału w kursie mistrzowskim „Styl i technika", który poprowadzą dr hab. Anna Radziejewska, prof. UMFC, i mgr Paweł Sommer. Kurs odbędzie się w Pałacu Ojrzanów (ul. Tarczyńska 1, Żabia Wola) w dniach 3–7 listopada 2021.

W kursie mistrzowskim mogą wziąć udział śpiewacy – studenci i absolwenci bez górnej granicy wieku. Zgłoszenia wraz z CV artystycznym należy przesyłać na adres kontakt@przyjacielemuzyki.pl  do 30 października 2021.

W czasie trwania kursu odbędzie się 5 lekcji dla każdego duetu według harmonogramu ustalonego przez prowadzącego, przy czym lekcje będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych – Uczestników kursów. Przedsięwzięcie zwieńczy koncert w wykonaniu uczestników.

Organizator zapewnia Uczestnikom zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych wraz z pełnym wyżywieniem w Pałacu Ojrzanów. Koszt kursu wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem to 1200 zł brutto, płatne w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia rejestracji na konto:

FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY PRZYJACIELE MUZYKI

NR KONTA BANKOWEGO

64 1240 2887 1111 0010 6288 6685

Bank Pekao S.A.

Uczestnicy proszeni są o przesłanie najpóźniej do 30 października 2021 r. drogą elektroniczną na adres: kontakt@przyjacielemuzyki.pl  zgłoszeń zawierających biogram artystyczny (max. 2000 znaków) i programu nad którym chcą pracować w trakcie kursu.

Ze względu na ograniczoną liczbę Uczestników, prosimy o dokonanie wpłaty za kurs dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji ze strony Fundacji. Nadesłanie zgłoszenia wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Uczestnika na audiowizualną rejestrację kursów (foto lub wideo) przez Organizatora dla potrzeb dokumentacji oraz promocji.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Patronat medialny nad Akademią Kameralistyki w Pałacu Ojrzanów objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

ZOBACZ: wydarzenie na FB


Kontakt:

Marcin Rudziński

tel. 723 714 040

e-mail: kontakt@przyjacielemuzyki.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.