Polmic - FB

kalendarium konferencji (P)

A B C D F I K M O P R S V W X Y

Polish Music Since 1900. Research Network: konferencja inaugurująca projekt


Organizator:  Polish Cultural Institute w Londynie

Konferencja inaugurująca projekt „Polish Music Since 1900. Research Network” odbędzie się online 6 czerwca 2022 roku o godz. 18.00 (19.00–20.30 CET; 13.00–14.30 EST). Dyskusja z udziałem naukowców z całego świata poświęcona będzie badaniom muzyki polskiej od 1900 roku do czasów współczesnych.

Organizatorzy zapraszają do udziału w sesji plakatowej online, umożliwiającej prezentację podsumowania swoich badań nad jednym z aspektów polskiej muzyki współczesnej. Proponowane tematy: muzyka w Polsce; polskie wykonawstwo muzyczne; polscy muzycy za granicą; kultury muzyczne związane z Polską; oraz wszelkie inne zagadnienia, które przyczyniają się do poszerzenia współczesnego spojrzenia na muzykę polską.

Konferencję i dyskusje poprowadzą: James Savage-Hanford, Andrea Bohlman, Beata Bolesławska i Stephen Downes.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Do końca miesiąca można zgłaszać tematy na konferencję, wysyłając wiadomość na adres PolMus1900@gmail.com. W odpowiedzi uczestnicy konferencji i dyskusji otrzymają link do spotkania (Zoom).

Działania grupy można będzie śledzić również na Twitterze (@PolMus1900).


Kontakt:

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.