Polmic - FB

kalendarium kursów (M)

9 A B C E I K L Ł M N O P S V W X Y Z

Międzynarodowy Kongres Instrumentów Dętych Nowe Pryzmaty - Łódź, 4-6 XI 2022


Organizator:  Katedra Instrumentów Dętych Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Fundacja „Muzyka do Potęgi”

Katedra Instrumentów Dętych Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi oraz Fundacja „Muzyka do Potęgi” zapraszają w dniach 4-6 listopada 2022 roku na Międzynarodowy Kongres Instrumentów Dętych "Nowe pryzmaty" w ramach obchodów 40-lecia Katedry Instrumentów Dętych. W programie Kongresu zaplanowano: wykłady, wywiady, referaty, koncerty oraz lekcje mistrzowskie i zajęcia metodyczne, prowadzone przez wykładowców z kraju i zagranicy. Wydarzenia odbywać się będą w Pałacu Akademii Muzycznej w Łodzi, a transmisja online na żywo dostępna będzie na kanale YouTube Uczelni. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 października 2022 roku.

Udział w kongresie jest bezpłatny. We wszystkich wydarzeniach możliwy jest udział czynny i bierny. Zapraszamy uczniów szkół muzycznych I i II stopnia, studentów, nauczycieli, pasjonatów i miłośników instrumentów dętych. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszeń można dokonywać przesyłając wypełniony formularz na adres nowepryzmaty@amuz.lodz.pl  lub wypełniając zgłoszenie elektroniczne.

Obie formy dostępne pod adresem: https://www.amuz.lodz.pl/pl/wydarzenia/nowe-pryzmaty 


Kontakt:

nowepryzmaty@amuz.lodz.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.