Polmic - FB

kalendarium kursów (K)

9 A B C E I K L Ł M N O P S V W X Y Z

Kursy Pianistyczne „Mistrz i uczniowie” - Tarnowskie Góry, 28 IV – 3 V 2023


Organizator:  28 kwietnia – 3 maja 2023

Patronat medialny nad projektem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

KursyPianistyczne 28.4.23Pałac w Rybnej zaprasza na Kursy Pianistyczne organizowane w ramach Mistrzowskich Kursów „Mistrz i uczniowie". Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 3 maja 2023 roku i jest przeznaczone dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia oraz dla studentów. Program kursów zawiera lekcje indywidualne, zajęcia z kameralistyki i czytania a vista, wykłady poświęcone m.in. muzyce polskiej oraz koncerty. Zapisy trwają do 14 kwietnia 2023, a liczba miejsc jest ograniczona.

Pedagogami tegorocznej edycji są: dr hab. Agnieszka Kopińska, dr Anna Czaicka-Jaklewicz, dr Szczepan Kończal, dr Łukasz Trepczyński, dr Maciej Słapiński oraz mgr Mateusz Meisner.

Kursy Pianistyczne przygotowują do konkursów oraz egzaminów wstępnych do szkół muzycznych II stopnia i na uczelnie wyższe. Są one skierowane do każdego, kto pragnie rozwijać swoje umiejętności w zakresie gry na fortepianie. Organizatorzy to koncertujący pianiści oraz doświadczeni pedagodzy pracujący na różnych szczeblach edukacji muzycznej. Kursy zapewniają świetną atmosferę oraz ogromną dawkę wiedzy i umiejętności, a także dostęp do sal ćwiczeniowych wyposażonych w dobrej klasy instrumenty.

Uczestnicy kursów mają również możliwość uczestnictwa w koncercie podsumowującym kurs (z którego otrzymają profesjonalne nagranie audio) oraz zakwaterowania i wyżywienia.

Szczegółowe informacje o kursach można znaleźć na stronie internetowej Pałacu w Rybnej https://palacwrybnej.pl/mistrzowskie-kursy/, a także na stronie Facebookowej - www.facebook.com/pianistycznerybna 


Kontakt:

e-mail: kursy@palacwrybnej.pl 

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.