Polmic - FB

kalendarium kursów (P)

9 A B C E I K L Ł M N O P S V W X Y Z

PLAYGROUND 2024: call for collaborations


Spółdzielnia Muzyczna contemporary ensemble ogłasza kolejną edycję projektu PLAYGROUND: call for collaborations. Projekt obejmuje kilka etapów: konsultacje, warsztaty oraz finałowe koncerty w ramach międzynarodowych festiwali muzycznych organizowanych w Polsce. Tematem edycji w roku 2024 jest ekologia, przyszłość życia na ziemi i adaptacja do zmieniających się warunków. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lutego 2024 roku.

Projekt jest skierowany do młodych kompozytorów z całego świata, urodzonych nie dawniej niż 7 listopada 1988 roku.

Punktem odniesienia dla nowopowstających utworów będzie utwór "Birdsongs” Rafała Ryterskiego, który zostanie wykonany obok kompozycji uczestników podczas koncertów finałowych projektu.

Utwór, który powstanie w ramach projektu zostanie przez Spółdzielnię Muzyczną wykonany podczas dwóch koncertów: w Krakowie (festiwal Sacrum Profanum) i Warszawie (prolog 67. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”). Koncert w Krakowie zostanie zarejestrowany audiowizualnie z możliwością wykorzystania promocyjnego przez zespół i uczestnika.

Regulamin: https://spoldzielniamuzyczna.com/playground-2024/ 


Kontakt:

ensemble@spoldzielniamuzyczna.com

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.