Polmic - FB

kalendarium kursów (B)

9 A B C E I K L Ł M N O P S V W X Y Z

BISMA Bacewicz International Summer Music Academy - Lusławice, 8-15 IX 2024


Organizator:  STRETTO Music Foundation

BISMA 24Patronat medialny nad projektem sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Tegoroczna edycja BISMA Bacewicz International Summer Music Academy odbędzie się w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach w dniach 8-15 września 2024. Akademia przeznaczona jest dla pianistów - studentów i absolwentów wyższych uczelni muzycznych oraz dla szczególnie uzdolnionych uczniów liceów muzycznych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 lipca.

Lekcje mistrzowskie podczas Akademii poprowadzą: Dmitri Alexeev i Claudio Martinez-Mehner (grupa I) oraz Oliver Schnyder i Ilya Maximov (grupa II).

Każdy uczestnik ma zagwarantowane cztery 60-minutowe lekcje mistrzowskie (dwie z wybranym profesorem z grupy I oraz dwie z wybranym profesorem z grupy II), a także noclegi w pokoju jednoosobowym w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego; pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), możliwość indywidualnych ćwiczeń w studiach Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego; możliwość udziału w koncertach i wydarzeniach towarzyszących organizowanych przez BISMA.

Po zakończeniu Akademii każdy z uczestników otrzyma dyplom uczestnictwa.

Strona kursów: https://bisma.pl/ 


Kontakt:

info@bisma.pl

tel.: +48 732 779 532

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.