Polmic - FB

kalendarium konferencji (P)

A B C D F I K M O P R S V W X Y

Poznaj Bacha - Poznań, 21 marca 2015


Organizator:  Katedra Fortepianu, Klawesynu i Organów oraz Katedra Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej Akademii Muzycznej w Poznaniu

W dniu 21 marca 2015 przypada 330. rocznica urodzin Jana Sebastiana Bacha. Poznańska Akademia Muzyczna i Towarzystwo im. Feliksa Nowowiejskiego włączają się w obchody tej rocznicy projektem zatytułowanym Poznaj Bacha.

W różnych miejscach miasta organizowane będą koncerty, wykłady i pogadanki o Kantorze Lipskim, przeznaczone dla różnych grup słuchaczy. W ramach programu Akademicki Poznań zaproszony został z tej okazji wybitny znawca i interpretator dzieł Bacha, prof. Martin Schmeding z Freiburga, który wygłosi wykład wykład otwarty o charakterze popularnonaukowym oraz wykona koncert nocny w Auli Nova Akademii Muzycznej ilustrowany oprawą taneczną studentek Katedry Rytmiki i Improwizacji Fortepianowej poznańskiej Uczelni.

Początek wykładu – godz. 9.30, Sala Prezydencka Akademii Muzycznej
Początek koncertu – godz. 22.00, Aula Nova Akademii Muzycznej


Kontakt:

Uwaga: Podane są tu wybrane, podstawowe informacje, mające dać Państwu w każdym przypadku ogólny obraz wydarzenia - nie są one wystarczające do zgłoszenia udziału. Każdy chętny może zwracać się bezpośrednio do organizatorów.