Przejdź do głównej treści
Związki - Stowarzyszenia - Towarzystwa

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki

Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki jest Stowarzyszeniem działającym na rzecz upowszechniania kultury muzycznej poprzez organizowanie koncertów, wystaw oraz audycji dla dzieci i młodzieży, działalność edukacyjną w zakresie szkoły muzycznej pierwszego stopnia, prowadzi także Bibliotekę Muzeum i Archiwum.

Towarzystwo realizuje swoje cele przez  rozpowszechnianie utworów muzycznych, opracowań monograficznych, bibliograficznych i materiałów z sesji naukowych organizowanych przez WTM. Ponadto organizacja ta zajmuje się gromadzeniem i konserwacją zbiorów oraz pamiątek po muzykach polskich, prowadzi badania dotyczące życia, działalności i twórczości muzyków polskich oraz zagadnień związanych z polską kulturą muzyczną.

aktualizacja: 2021 (wa)

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry