Przejdź do głównej treści

"DyskĄsą" w Hashtag Lab: skakuny i bokochody


Informacje o wydarzeniu | Warszawa | 21.09.2025

Hashtag Lab zaprasza całe rodziny z dziećmi 3+ 21 września 2025 o godz. 15:00 na koncert performatywny pełny wakacyjnej swobody. Będzie rytmicznie i kolorowo, a także tanecznie. Do ruchu i tańca zainspirują nas tym razem pająki – a dokładniej – odzwierciedlająca świat pajęczaków muzyka improwizowana.

Dowiemy się przy okazji, jak wyglądają i nawet tańczą się skakuny, bokochody, nasosznik trzęś, pająki pawie, thwaitesia. A pomiędzy improwizacjami DJ Myszki, czyli Asi Krukowskiej-Gulik, znajdzie się chwila na relaksujące aktywności i warsztaty plastyczne.

Koncert performatywny poprowadzi Anna Szawiel.

Patronem medialnym Przestrzeni Muzyki Współczesnej Hashtag Lab jest Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Więcej informacji: https://hashtaglab.pl/event/asabable-dyskoteka-dla-rodzin-z-dziecmi-i-dyskasa-skakuny-i-bokochody-dla-rodzin-z-dziecmi-3/ 

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry