Przejdź do głównej treści

Dzień Dziecka w Filharmonii Krakowskiej

zień Dziecka w Filharmonii Krakowskiej Filharmonia Krakowska zaprasza na koncerty z okazji Dnia Dziecka: w niedzielę, 31 maja 2015 roku - dzieci z rodzicami - o godz. 10.30 i 13.00 oraz w poniedziałek, 1 czerwca 2015 roku - grupy dzieci i ich nauczycielami - o godz. 9.00, 11.00 i 13.00.

Wraz z Baletem Dworskim Cracovia Danza przeniesiemy się do polskiego dworu szlacheckiego w XVII-wiecznej Polsce, a soliści baletu odegrają kilka scenek z zabaw i waśni naszych kontuszowych przodków. Po obejrzeniu ponad półgodzinnego widowiska, w ramach wspólnej zabawy artyści poprowadzą polonezowy korowód po korytarzach i schodach krakowskiej Filharmonii.

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry