Skip to main content

Kielce | II Międzynarodowe Mistrzowskie Kursy Pianistyczne "Przestrzenie Kultury”

PrzestrzenieKultury 24Patronat medialny nad projektem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

W dniach 15-20 lipca 2024 odbędą się II Międzynarodowe Mistrzowskie Kursy Pianistyczne "Przestrzenie Kultury” w Kielcach. Termin składania zgłoszeń upływa 15 czerwca.

Przedsięwzięcie dedykowane jest pianistom na wszystkich szczeblach edukacji artystycznej: zarówno uczniom szkół muzycznych I i II stopnia, jak również studentom i absolwentom uczelni muzycznych. Zajęcia poprowadzą światowej sławy pedagodzy i artyści: Olga Łazarska, Piotr Sałajczyk, Bartłomiej Kominek oraz Sławomir Dobrzański. W ramach wydarzenia zaplanowane są także:

  • dwa wykłady połączone z warsztatami wygłoszone przez dr Annę Antoninę Nogaj i dr hab. Monikę Gardoń-Preinl, poruszające tematykę psychologicznego przygotowania do występów publicznych oraz czytania a vista,
  • dwa koncerty uczestników,
  • cykl koncertów “Konteksty Pianistyki”, w ramach którego muzykę polską XX wieku zaprezentują Piotr Sałajczyk, Joanna Freszel i Bartłomiej Kominek.

Więcej informacji: https://przestrzeniekultury.org.pl/ 

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 785 370 000

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media© All rights reserved. POLMIC
Do góry