Skip to main content

BISMA Bacewicz International Summer Music Academy 2024

Patronat medialny nad projektem sprawuje Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Tegoroczna edycja BISMA Bacewicz International Summer Music Academy odbędzie się w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach w dniach 8-15 września 2024. Akademia przeznaczona jest dla pianistów - studentów i absolwentów wyższych uczelni muzycznych oraz dla szczególnie uzdolnionych uczniów liceów muzycznych. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 lipca.

Lekcje mistrzowskie podczas Akademii poprowadzą: Dmitri Alexeev i Claudio Martinez-Mehner (grupa I) oraz Oliver Schnyder i Ilya Maximov (grupa II).

Każdy uczestnik ma zagwarantowane cztery 60-minutowe lekcje mistrzowskie (dwie z wybranym profesorem z grupy I oraz dwie z wybranym profesorem z grupy II), a także noclegi w pokoju jednoosobowym w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego; pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), możliwość indywidualnych ćwiczeń w studiach Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego; możliwość udziału w koncertach i wydarzeniach towarzyszących organizowanych przez BISMA.

 

Po zakończeniu Akademii każdy z uczestników otrzyma dyplom uczestnictwa.

Strona kursów: https://bisma.pl/ 

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 785 370 000

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media© All rights reserved. POLMIC
Do góry