Międzynarodowa sesja poświęcona muzyce Fryderyka Chopina – Poznań, 19-22 lutego 2015
| 19.02.2015
Międzynarodowa sesja poświęcona muzyce Fryderyka Chopina odbędzie się w dniach 19-22 lutego 2015 roku w Poznaniu.
Słuchacze będą mieli okazję do wysłuchania koncertów z muzyką Fryderyka Chopina w wykonaniu najlepszych studentów Akademii, a także zaproszonych gości sesji, którymi będą: Philippe Giusiano – laureat II nagrody (ex aequo z Aleksiejem Sułtanowem, I nagrody nie przyznano) na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 1995 roku oraz Denis Zhdanov – zwycięzca II Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "Halina Czerny-Stefańska in memoriam" w Poznaniu w roku 2011.
W ramach sesji przewidziane są także – otwarte dla publiczności – warsztaty pianistyczne, które poprowadzą zaproszeni pianiści.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.