Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki - Warszawa, 11-14 kwietnia 2014
| 11.04.2014
Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki jest to projekt skierowany do Pedagogów, chcących podnieść swoje kwalifikacje oraz udoskonalić umiejętności wykonawcze. Organizatorzy konkursu kierują się zasadą, że „prawdziwy” nauczyciel, to nauczyciel aktywny, grający na instrumencie, który może pokazać prawidłową realizację fragmentów utworu, prawidłowy układ ręki na instrumencie i sposoby rozwiązania problemów technicznych. Wielu pedagogów z różnych powodów życiowych nie mogło kontynuować kariery solisty, kameralisty i muzyka koncertowego. Dla ich dalszego rozwoju, z korzyścią dla Ucznia i Szkoły organizowana jest już 2. edycja projektu Mistrzowski Konkurs dla Pedagogów Muzyki. Konkurs ten ma za zadanie dalsze mobilizowanie pedagogów do twórczego wysiłku oraz aktywnego samokształcenia i rozwoju techniczno-artystycznego. Do jury zaproszeni zostali wybitni przedstawiciele Akademii Muzycznych oraz laureaci Grand Prix bądź I miejsca z I edycji Konkursu.
Data: 11.04 – 14.04.2014
Miejsce: Centrum Promocji Kultury w Warszawie
Zgłoszenia na: http://interpiano.pl/IMCMT
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.