Towarzystwo Miłośników Muzyki Moniuszki oraz Parafia św. Krzyża w Warszawie zapraszają w piątek, 20 września 2013 roku o godzinie 18.00 do Kościoła św. Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu 3 w Warszawie na mszę w intencji Wojciecha Kilara.
Zgromadzeni w kościele będą wspólnie modlić się o szczęśliwy powrót do zdrowia jednego z największych polskich kompozytorów XX i XXI wieku, wielkiego Artysty i Patrioty. W niedzielę, 1 września, przed odebraniem Nagrody Pokoju w Filharmonii Kieleckiej, Wojciech Kilar przewrócił się i został przewieziony do szpitala. W efekcie tego nieszczęśliwego wypadku powstał krwiak, który został zoperowany. Wojciech Kilar powraca do zdrowia w szpitalu w Katowicach.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.