NeoQuartet na koncertach w Chinach, Japonii i Korei Południowej
Polski kwartet smyczkowy NeoQuartet wyrusza w azjatycką trasę koncertową. Seria koncertów w dniach od 15 do 24 czerwca 2018 roku jest częścią obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Artyści wystąpią w prestiżowych salach koncertowych w Chinach, Korei Południowej, Japonii i wezmą udział w festiwalach muzyki współczesnej: Daegu International Contemporary Music Festival oraz International Contemporary Festival w Kyoto.
Projekt sfinansowano ze środków MKiDN w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017–2021, w ramach programu dotacyjnego IAM „Kulturalne pomosty”.
Patronat medialny nad trasą koncertową zespołu NeoQuartet objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.