Ogólnopolska konferencja metodyczno-naukowa Muzyka polska XX wieku - Poznań, 5 listopada 2005
| 20.10.2005
Ogólnopolska konferencja metodyczno-naukowa Muzyka polska XX wieku odbędzie się w sobotę, 5 listopada 2005 roku, w Auli Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu (ul. Św. Marcin 87).
Program
godz. 9.30-10.00
Rejestracja Uczestników konferencji, hol Akademii Muzycznej
godz. 10.00, Aula Akademii
Uroczyste otwarcie konferencji – J. M. Rektor prof. Bogumił Nowicki
godz. 10.15-11.45
prof. AM dr Halina Lorkowska (Poznań) Muzyka polska XX wieku. Wokół problematyki
godz. 12.00-13.30
prof. dr Anna Nowak (Bydgoszcz) Neoklasycyzm w muzyce polskiej XX wieku
13.30-14.30 przerwa
godz. 14.30-16.00
prof. dr Marta Szoka (Łódź) Wokół pojęcia „ postmodernizm” w muzyce
godz. 16.15-17.45
dr Monika Kędziora (Poznań) Folklor w twórczości kompozytorów polskich
godz. 17.45-18.15
Dyskusja i zamknięcie obrad
Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 20 zł. Wpłaty należy dokonać do dnia 20 października 2005 roku na konto Akademii Muzycznej w Poznaniu, ul. Św. Marcin 87.
Numer konta: BZ WBK S.S., 66 1090 1362 0000 0000 3601 7907 z dopiskiem: Konferencja „Muzyka polska” oraz podaniem nazwisk uczestników.
Nauczyciele biorący udział w konferencji otrzymają stosowne zaświadczenia z CEA oraz materiały dydaktyczne.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.