Przejdź do głównej treści

Ogólnopolska Sesja Artystyczno-Naukowa „Z zapomnianych kart polskiej kameralistyki” - Gdańsk, 8-9 listopada 2014


| 08.11.2014

Katedra Kameralistyki oraz Katedra Instrumentów Smyczkowych Akademii Muzycznej w Gdańsku zaprasza na Ogólnopolską Sesję Artystyczno-Naukową Z zapomnianych kart polskiej kameralistyki, która odbędzie się w dn. 8-9 listopada 2014 roku.

Harmonogram:

Wykłady, referaty, dyskusje
08-09/11/2014
, godz. 10:00-14:00
Sala Senatu w budynku czerwonym

Koncerty kameralne:

08/11/2014, Sala Kameralna (aula) w budynku czerwonym, g. 18
Wystąpią:
Paweł Kukliński – skrzypce, Rafał Lewandowski – fortepian, Błażej Goliński – wiolonczela, Anna Prabucka-Firlej – fortepian, Jarosław Pietrzak – skrzypce, Julita Przybylska-Nowak – fortepian

09/11/2014, Sala Kameralna (aula) w budynku czerwonym, g. 17
Wystąpią:
Wojciech Szlachcikowski – skrzypce, Elżbiera Pasierowska-Kołodziej – fortepian, Anna Prabucka-Firlej – fortepian, Paweł Kukliński – skrzypce, Krzysztof Sperski – wiolonczela, Andrzej Ładomirski – skrzypce, Dariusz Wołczyk – altówka, Urszula Marciniec-Mazur – wiolonczela, Mirosław Gąsieniec – fortepian
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry