Przejdź do głównej treści

Sanok | Koncert patriotyczny Młodzieżowego Zespołu SOUL „To jest moja Matka, ta Ojczyzna”

Soul7 listopada 2021 o godz. 18.00 w Auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego Uczelni Państwowej w Sanoku odbędzie się finał projektu „To jest moja Matka, ta Ojczyzna”.

Zespół SOUL to znany na terenie kraju i za granicą wykonawca pieśni patriotycznych. Tego dnia wystąpi z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego złożonego z muzyków Filharmonii Podkarpackiej pod dyrekcją Moniki Brewczak. W ich wykonaniu usłyszymy utwory samej Moniki Brewczak do tekstów Marii Szulikowskiej, Grażyny Brączyk i Władysława Bełzy.

Projekt, jako wydarzenie artystyczne propagujące postawy patriotyczne, uzyskał wsparcie finansowe Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego „Wolność po polsku”. Patronat Narodowy nad koncertem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, a patronaty honorowe sprawują: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na widowni, wstęp na koncert wyłącznie za okazaniem zaproszenia (rezerwacja zaproszeń - 796 903 611).

Koncert będzie transmitowany w czasie rzeczywistym na kanale YouTube Radia FARA.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Polskie Centrum Informacji Muzycznej POLMIC.

Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry