Kolejny koncert Międzynarodowego Festiwalu „Musica Sacra w Katedrze Warszawsko-Praskiej” odbędzie się 27 listopada 2005 roku, o godz. 19.00. Wystąpią: Janusz Zakrzeński – recytacja, Urszula Nowakowska – harfa, Ewa Wilczyńska – fortepian, Piotr Rachoń – organy, Chór Żeński ZPSM im. J. Elsnera, Chór Mieszany ZPSM im. F. Chopina, Warszawska Orkiestra Smyczkowa im. Zenona Brzewskiego, dyrygenci: Robert Lawrence i Katarzyna Sokołowska. W programie: Benjamin Britten - A Ceremony of Carols op. 28 na głosy równe i harfę, Festival Te Deum op. 32 na chór mieszany i organy, Marian Sawa - Nativitas mundi oratorium na trzy chóry, recytatora, harfę, fortepian, perkusję, organy i orkiestrę smyczkową
(słowa: teksty biblijne, poezje Jana Pawła II).
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.