70 lat Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Warszawie
Dyrekcja Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie zaprasza wszystkich absolwentów, nauczycieli, pracowników administracji, którzy kiedykolwiek pracowali w Szkole, na obchody Jubileuszu istnienia 70 lecia placówki. Spotkanie Jubileuszowe odbędzie się w dniu 26 listopada 2005 roku w Gmachu PSM im. K. Kurpińskiego przy ulicy Wiktorskiej 73 w Warszawie od godziny 18.00.
Koncert Jubileuszowy odbędzie się w dniu 3 grudnia 2005 roku w Sali koncertowej Akademii Muzycznej w Warszawie, a wystąpią absolwenci, Concerto Avenna i obecni uczniowie Szkoły.
Wpisowe na bankiet w wysokości 50 PLN należy wpłacać na konto:
RADA RODZICÓW przy PSM I st. Nr.4 02-582 Warszawa ul. Wiktorska 73 nr konta: 26 1020 1169 0000 8102 0011 2763 z dopiskiem Jubileusz Szkoły lub bezpośrednio w Sekretariacie Szkoły w nie przekraczalnym terminie do 14 listopada 2005 roku. Z opłat wpisowego zwolni zostają emerytowani dyrektorzy i nauczyciele szkoły oraz renciści.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.