Przejdź do głównej treści

2005-11-13


| 13.11.2005

XIV Górnośląski Festiwal Sztuki Kameralnej Ars Cameralis Silesiae Superioris odbywać się będzie od 13 do 26 listopada 2005 roku na terenie województwa śląskiego – w Katowicach, Chorzowie, Tychach, Toczku, Bielsko-Białej, Bytomiu, Mikołowie i Pszczynie. Wypełni go kilkanaście projekcji filmowych, wystawy, wieczory poetyckie, sympozja, spotkania z artystami oraz koncerty jazzowe i muzyki poważnej.

PROGRAM KONCERTÓW MUZYKI POWAŻNEJ:

  • 16 listopada 2005, godz. 18:00 - Scena w Malarni Teatru Śląskiego w Katowicach
    Koncert w wykonaniu Kwartetu Śląskiego poświęcony twórczości Witolda Szalonka
  • 17 listopada 2005, godz. 19:00 - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Toszku
    Koncert muzyki kameralnej z udziałem J. Domańskiej, T. Tomaszewskiego, R. Widaszka
    W programie: utwory F. I. Dobrzyńskiego, W. Kilara, F. Lessela
  • 20 listopada 2005, godz. 18:00 - Filharmonia Śląska w Katowicach
    Koncert Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy AUKSO pod dyr. Marka Mosia z udziałem Piotra Anderszewskiego
    W programie:
    W. A. Mozart Koncert fortepianowy nr 14 Es-dur KV 449
    W. Kilar Ricordanza (prawykonanie)
    W. A. Mozart Koncert fortepianowy nr 17 G-dur KV 453
  • 26 listopada 2005, godz. 18:00 - Zamek w Pszczynie
    Koncert Orkiestry Kameralnej AMADÉ z Aachen
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry