Missa pro Pace Wojciecha Kilara wykonana zostanie w dniu 15 listopada 2005 roku o godz. 19.00 w Kościele Uniwersyteckim we Wrocławiu podczas uroczystego koncertu z okazji Święta Nauki Wrocławskiej, odbywającego się pod patronatem Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola. Wśród solistów znajdą się: Ewa Czermak – sopran, Agnieszka Rehlis – mezzosopran, Krzysztof Szmyt – tenor i Józef Frakstein – bas, a Chór Uniwersytetu Wrocławskiego „Gaudium”, Chór Kameralny przy Filharmonii Wrocławskiej i Orkiestrę Symfoniczną Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu poprowadzi Alan Urbanek.
Wojciech Kilar przyjął zaproszenie organizatorów i będzie obecny na wrocławskim koncercie.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.