We wtorek, 14 lutego 2006 roku o godz. 19:00 Filharmonia Narodowa w Warszawie zaprasza na koncert kameralny z udziałem solistów: skrzypka Edwarda Zienkowskiego i altowiolisty Ryszarda Groblewskiego oraz Orkiestry Kameralnej Filharmonii pod dyrekcją Wojciecha Rodka. W programie:
Stefan Kisielewski - Podróż w czasie
Carl Stamitz - Koncert na altówkę i orkiestrę kameralną D-durop. 1
Ludwig van Beethoven - Romans F-dur na skrzypce i orkiestrę op. 50
Wolfgang Amadeus Mozart - Symfonia koncertująca Es-dur na skrzypce i altówkę KV 364
Leoš Janáček – Suita na orkiestrę smyczkową
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.