Na czwarty Bal Gdański zatytułowany Sto Lat Filharmonii i Melomanom zaprasza Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku w sobotę 4 lutego 2006 roku w godz. 19.00-2.00 do Sali Koncertowej na Ołowiance. W wykonaniu Georgija Agratiny grającego na fletni Pana, cymbałach koncertowych, talince i sopiłce oraz dwócg organistów - Henryka Botora i Roberta Grudnia usłyszymy improwizacje i znane melodie z kręgu narodowej muzyki węgierskiej, rumuńskiej, mołdawskiej, polskiej, a także przeboje muzyki filmowej i klasycznej.
Po koncercie około godz. 20.00 organizatorzy zapraszają na bal i kieliszek szampana.
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.