Przejdź do głównej treści

2006-03-03


| 03.03.2006

Po drugiej stronie Sudetów to tytuł koncertu, na który w dniu 3 marca 2006 roku o godz. 19.00 zaprasza Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze. Wystąpi Anna Jurksztowicz i Monika Klesec – śpiew oraz Orkiestra Filharmonii Dolnośląskiej pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego. W programie:
  • Summer Suite Emila Viklický
  • Symfonia A-dur nr 29 KV 201 Wolfganga Amadeusa Mozarta
  • Metamorfozy Jana Rawpa
  • pieśni Krzesimira Dębskiego: Allegro ma non troppo i Urodziny do słów Wisławy Szymborskiej oraz Ave Maria i Formy do słów Jakuba Bart-Ćišińskiego
  • pieśni Měrćina Weclicha: Śtoż je darjene i Domoj njepóńdu do słów Beno Budar i Hrjehor Nawka
Koncert zostanie powtórzony 5 marca o godz. 19.30 w niemieckiem mieście Bautzen niedaleko Drezna.
Oba koncerty organizowane są przy współpracy z Sorbischer Küstlerbund Domowina e.V. w Bautzen.
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry