Dnia 17 marca 2006 roku o godz. 19:00 w Filharmonii Wrocławskiej odbędzie się koncert symfoniczny w ramach obchodów Roku Mozartowskiego. W wykonaniu izraelskiej pianistki Orit Wolf, polskiego śpiewaka (bas) Jacka Ozimkowskiego i Orkiestry Filharmonii pod batutą Zbigniewa Pilcha usłyszymy program, na który złożą wyłącznie utwory Jubilata: uwertury i arie z oper Wesele Figara, Don Giovanni i Cosi fan tutte, a także Divertimento F-dur KV 138, Koncert fortepianowy A-dur KV 488 i Symfonia D-dur KV 297 "Paryska".
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.