Przejdź do głównej treści

2006-04-02


| 02.04.2006

Janowi Pawłowi II w rocznicę odejścia do domu Ojca

Chór Akademii Medycznej w Gdańsku pod dyrekcją Jerzego Szarafińskiego jr. zaprasza na koncert i modlitwę TOTUS TUUS, MARIA w dniu 1 kwietnia 2006 roku o godzinie 21:00 w Sanktuarium pw. MB Fatimskiej w Gdańsku-Żabiance. W programie znajdą się utwory Ave Maria m.in.: Bacha, Rachmaninowa, Verdiego, Brucknera, Biebla, Arcadelt, Vittorii, Onslowa, Jasińskiego, Surzyńskiego. Rozważania modlitewne poprowadzi Beata Konopińska, poezję Jana Pawła II redytować będzie Katarzyna Romankiewicz, wizualizację w postaci zdjęć prezentujących różne momenty życia Ojca Świętego oraz tekstów samego Jana Pawła II stworzy Bogusław Maśnicki. Całość koncertu poprowadzi dyrygent Chóru Akademii Medycznej w Gdańsku – Jerzy Szarafiński jr. Wstęp na koncert jest wolny!
Polmic

Rynek Starego Miasta 27
00-272 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 22 635 91 40

Wsparcie projektu

Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.

Logo Ministerstwa NiSW program Nauka dla społeczeństwa

Nasze social media



© All rights reserved. POLMIC
Do góry