Koncerty organowe w Stegnie, to doskonała, wakacyjna oferta, która z pewnością uatrakcyjni sobotnie popołudnia na Wybrzeżu.
Ciekawie zapowiada się już pierwszy dzień festiwalu – 6 lipca 2013 roku, podczas którego wysłuchać będzie można koncertu organowego w wykonaniu Elżbiety Karolak, której towarzyszyć będzie węgierski chór z Kościoła św. Marcina w Brunszwiku. Podczas kolejnych koncertów standardowe dla kościelnych wnętrz instrumentarium, tj. organy, wiolonczela czy skrzypce wzbogacone zostanie podczas koncertu 3 sierpnia o instrument dęty – flet.
Imprezą towarzyszącą festiwalowi będzie Koncert w Niedźwiedzicy, w Kościele św. Jakuba, podczas którego, grającej na organach Hannie Dys towarzyszyć będzie grająca na wiolonczeli Natalia Kasperczyk.
więcej...
Rynek Starego Miasta 27 00-272 Warszawa e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: +48 22 635 91 40
Wsparcie projektu
Modernizacja strony odbywa się dzięki wsparciu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Nauka dla społeczeństwa II.